O MNIE

Lekarz Andrzej Czyrniański – specjalista, ginekolog – położnik

Jestem lekarzem od 1996 roku, absolwentem Akademii Medycznej w Gdańsku. Tytuł specjalisty w zakresie ginekologii i położnictwa uzyskałem będąc asystentem w Szpitalu Wojewódzkim w Elblągu, gdzie pracowałem do 2011 roku. W 2011 roku powróciłem w rodzinne strony i rozpocząłem pracę jako starszy asystent w oddziale położniczo–ginekologicznym Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie. Od 2016 roku jestem związany z oddziałem położniczo-ginekologicznym Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu.

W 2010 roku ukończyłem dwuletnią Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim co dało mi możliwość wzbogacenia umiejętności szczególnie z zakresu ginekologii estetycznej.

W 2014 roku, po uzyskaniu certyfikatu z zakresu badań prenatalnych (Fetal Medicine Foundation nr certyfikatu 115217) wzbogaciłem swój gabinet o możliwość wykonania w/w badań, co daje możliwość kompleksowej opieki nad kobietą w ciąży. W tym samym roku stałem się współzałożycielem ośrodka Badań Prenatalnych w Koszalinie, który oferuje możliwość wykonania badań prenatalnych również w ramach umowy z NFZ.

Zawsze zależało mi aby stworzyć przyjazną dla Kobiety praktykę lekarską, świadczyć usługi na najwyższym poziomie merytorycznym jak i posiadać wysokiej jakości sprzęt diagnostyczny.